Electrolux Logo telefon bilgianasayfaürünlerHakkımızdadestekbize ulaşın
nem alma banner

Nem Alma Cihazı

Electrolux nem alma

Mükemmel bir yaşam alanı oluşturun :)

Nem alma cihazları nem oranının yüksek olduğu yerlerde nemin istenilen seviyeye indirilmesini sağlayarak sağlıklı bir ortam yaratır. Electrolux nemi azaltarak sadece havayı rahatlatmaz, aynı zamanda çok daha sağlıklı bir hava elde etmenizi sağlar.

Electrolux EcoCool aşırı nemden kaynaklanan küf ve mantarlarda sizi korur. Antibakteriyel filtre havayı zor nefes almanıza neden olan bakterilerden arındırır.

EcoCool 15 veya 25 litrelik kapasitelerdeki nem alma cihazları düşük sıcaklıkta çalışır, daha az enerji kullanarak para tasarrufu sağlar.


antibakteriyel filitre

Antibakteriyel Filtre

Antibakteriyel ince gözenekli filtre havadaki bakterileri, kokuları ve ortamdaki diğer partikülleri azaltırarak size temiz ve sağlıklı nefes aldırır. Yıkanabilir filtresi havayı heran taze tutar.
24saat zamanlayıcı

24 Saat Zamanlayıcı

ihtiyacınız olduğunda en iyi yaşam tarzına uygun olarak programlanabilir.
dijital ekran

Dijital Ekran

Kolayca bir düğmeye dokunarak seçeneklerinizi belirleyin. Su tankı doluluk kapasitesine yaklaştığında ve sukovasının boşaltılma zamanı geldiğinde ekran sizi uyaracaktır.
dökülmeyen kova

Dökülmeyen Kova

Taşıma kolu ve sıçrama koruma bantları sayesinde kolay kullanım amacıyla cihazın ön gövdesine yerleştirilen kovayı rahatlıkla boşaltabilirsiniz.
2 seviyeli fan

2 seviye Fan Hız Ayarı

Zahmetsiz nem kontrolü sizin konfor seviyenizi arttırmak için bulunduğunuz alanda nem yüzdesini kontrol etmenizi sağlar.
taşınabilir tasarım

Taşınabilir Tasarım

EcoDry modelleri boşken 13-15 kg ağırlığıyla kolayca odadan odaya taşınabilir ve evin içerisinde tekerlekleri ve taşıma kolu ile hareket ettirilebilir.