Electrolux Logo telefon bilgianasayfaürünlerHakkımızdadestekbize ulaşın
Hakkımızda
 
 

Hakkımızda

video galeri

bizi sizi arayalım

Neden Electrolux ?

neden electroluxElectrolux, ev cihazları ve profesyonel kullanım amaçlı cihazlarda, her yıl dünyanın 150 ülkesinde 40 milyondan fazla ürün satan bir dünya lideridir.

Electrolux Grubu, sektörü içinde yenilikçiliğin ve teknolojik ilerlemenin merkezi olmasıyla her zaman gurur duymaktadır. Yıllar boyunca yenilenerek yoluna devam etmesi, Electrolux’ü elektrikli aletler pazarının lider oyuncularından biri yapmıştır.

Electrolux’ün kurucusu Axel Wenner-Gren, modern elektrikli süpürgenin geliştirilmesinde öncülük etmiştir. Başarısının altındaki en önemli etken, tüketicilerin evlerinde, onlarla beraber ürün geliştirmesi olmuştur. Böylece tüketicilerin ihtiyaçları görülüp fırsatlar daha rahat değerlendirilebilmiştir. Kuruluşundan 90 yıl sonra bugün, Electrolux’ün tüm ürün ve hizmetleri halen aynı yaklaşımla geliştirilir: İnsanların gerçekten neye ihtiyaç duyduğunu ve neyi istediğini anlamak için gerekli ekstra çabayı göstermek. Bu çaba sonucunda ulaşılan iç görü, tüketicilere daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmaya yönelik ürünlerin geliştirilmesinde kullanılır.

Bu, Electrolux’ün her zaman tüketicisini düşündüğünü gösterme biçimidir. Bütün bu teknolojinin ve yenilikçiliğin yanı sıra Electrolux, çevreye verdiği önem ile de liderlik etmektedir. Electrolux’ün çevre politikası yaşam döngüsü üzerinedir. Bu politika, dayanıklı ev aletleri ve profesyonel ürünlerin çevreye en fazla zararı kullanım esnasında verdikleri gerçeğine dayanmaktadır. Düşük enerji ve su tüketimini hedeflemek ve bunun yanı sıra geri dönüşümle ilgili gelecekteki yasal talepleri göz önünde bulunduran tasarımlarla üretim yapmak, bir Electrolux geleneğidir.

alt menüler