Electrolux Logo telefon bilgianasayfaürünlerHakkımızdadestekbize ulaşın
nem alma banner

Hava Temizleme Cihazı

beam hava temizleme cihazı

Daha temiz bir hava, daha derin bir nefes alın :)

Sağlıklı kapalı hava için bir adım.Kapalı alanlardaki hava kalitesini arttırmaktaki kararlılığımızın merkezi süpürge sistemlerimizden daha fazlasını içerir. Sizlere gerçek HEPA filtre ve PlasmaWave teknolojisi ile üretilmiş hava temizleme sistemimizi sunmaktayız.

Bu şu demektir ki, ürünümüz 38 metrekare kadar olan kapalı alanlarda toz allerjenler ve kötü kokularu 99,97% oranında temizler!

Size kolaylık sağlamak için, Beam Oksijen Hava Temizleme Sistemi bir uzaktan kumanda, uyarı lambası ve temizlik düzeyinin gerektirdiği seviyeye göre fan hızını otomatik olarak ayarlanmasını sağlayan toz ve koku sensörü ile birlikte gelir.Bütün bu mükemmel özelliklerine Uyku Modu ayarında çıkardığı ses bir fısıltıdan daha yüksek değildir.

 

 
hava modlar

derece

Plazma Wave nedir?
Filtrtelenmiş hava cihazdan çıkarken hem negatif hemde pozitif iyon (plazma) üreten ve Corona Discharge adı verilen son uniteden çıkar. Plazma havada su buharı ile birleştiğinde, hydroxyls oluşur. Hydroxyls, virüs, kimyasal gasses, bakteri ve diğer mikroplar da dahil olmak üzere havayı kirleten maddeleri etkisiz hale getirir.

Üç Aşamalı Filtrasyon
Hava öncelikle bir karbon ön filtre, daha sonra gerçek HEPA filtre sayesinde temizlenir ve sonunda PlasmaWave ?den geçer. Böylece 38 metrekare kadar olan kapalı alanlarda toz allerjenler ve kötü kokularu 99,97% temizler.

Aşama 1:Karbon Filtresi - kokuları azaltır

2. Aşama: Doğru HEPA Filtrasyon ? 0.3 mikrona kadar olan tozları, evcil hayvan kokularını ve tozlarını ve polenleri % 99,97 oranında temizler.

3. Aşama:PlasmaWave ? - hem negatif hemde pozitif iyon üretir. Bu iyonlar havadaki su buharı ile birleşerek virüs ve bakterileri, kimyasal buharları, koku ve gazları etkisizleştirir.

Otomatik Temizleme
Toz ve koku sensörleri birlikte çalışarak temizlik düzeyinin gerektirdiği seviyeye göre fan hızının otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

Ultra Sessiz
Sessiz Uyku Modu size huzurlu bir uyku sunabilmek için sadece 26.0dB ve çok hafif bir ışık üretir.

Kolay Kullanım ve Bakım
Uyarı lambaları size cihazın nasıl çalıştığını ve filtre değişim sürelerini gösterirken uzaktan kumanda ise odanın herhangi bir yerinden fan hızını ayarlamanızı sağlar.

Hava temizleme sistemimizin anlaması çok kolay olan fonksiyonları kullanım kılavuzuna duyacağınız ihtiyacı ortadan kaldırır.